vores værtinder og værter

Vores værter og værtinder hos MBK A/S står klar med åbne arme til at byde velkommen. De sørger for at kaffen er varm, tusserne virker og betjeningen er venlig. Kom til dem hvis du har spørgsmål under dit besøg hos MBK.

Peter Larsen

Vært

Bettina Haahr

Bettina Haahr

Værtinde

Kaspar Kjølberg

Kaspar Kjølberg

Vært

Selma Grünspahn

Selma Grünspahn

Værtinde

Manuela Nørgaard

Manuela Nørgaard

Værtinde

Cecilia Kruse

Værtinde

Helena Keller

Helena Keller

Værtinde

Thor Nielsen

Thor Nielsen

Vært

Sascha Rasmussen

Sascha Rasmussen

Værtinde

Smilla Kortegaard Johannesen

Smilla Kortegaard Johannesen

Værtinde

Clara Berchtold Gjerløv

Clara Berchtold Gjerløv

Værtinde

Carl Frederik Dupont List

Carl Frederik Dupont List

Vært

Alexander Dyhr

Alexander Dyhr

Vært

administrative

Michael Brorsen - portrætfoto

Michael Brorsen

Erhvervspsykolog og direktør

Mail: michael@MBK.dk

Bjørn Hede Brenneke

Administrationschef

Mail: bjorn@MBK.dk

Morten Kryger

Morten Kryger

Drifts- og Servicechef

Mail: morten@MBK.dk

Julie Herbst

Julie Herbst

Koordinator

Mail: julie@MBK.dk

Tine Amorsen

Tine Amorsen

Koordinator

Mail: tine@MBK.dk

Diana Grabowska

Diana Grabowska

Koordinator

Mail: diana@MBK.dk

Karina Lauritzen

Karina Lauritzen

Koordinator

Mail: karina@MBK.dk

Casper Rasch

Casper Rasch

Koordinator

Mail: casper@MBK.dk

Freja Falkenberg

Freja Falkenberg

Receptionist

Mail: freja@MBK.dk

Lone Bøgh

Konsulent

Mail: lone@MBK.dk

Jytte Holse

Oldfrue

Mail: jytte@MBK.dk

Maria Brorsen

Projektleder

Mail: mail@MBK.dk

Thanks!

Har du brug for hjælp? Lad os ringe til dig.

"*" indikerer påkrævede felter

"*" indikerer påkrævede felter

Datapolitik*
Dette felt er til validering og bør ikke ændres.

15585

Tilmeld vores nyhedsbrev

MBK A/S er Danmarks bedst evaluerede kursusvirksomhed og nr. 1 i kategorierne "Karriere og Uddannelse" og "Konference, Kursus & Mødelokaler" på Trustpilot.

 

Du kan altid afmelde dig vores nyhedsmail.