vores værtinder og værter

Vores værter og værtinder hos MBK A/S står klar med åbne arme til at byde velkommen. De sørger for at kaffen er varm, tusserne virker og betjeningen er venlig. Kom til dem hvis du har spørgsmål under dit besøg hos MBK.

Peter Larsen

Vært

Bettina Haahr

Bettina Haahr

Værtinde

Kaspar Kjølberg

Kaspar Kjølberg

Vært

Helena Keller

Helena Keller

Værtinde

Marie Jensen

Marie Jensen

Værtinde

Cecilia Kruse

Værtinde

Maria Brorsen

Værtinde

Karoline Nielsen

Værtinde

Manuela Nørgaard

Manuela Nørgaard

Værtinde

Selma Grünspahn

Selma Grünspahn

Værtinde

Alice Karberg

Alice Karberg

Værtinde

Emilie Thorsen

Emilie Thorsen

Værtinde

Christoffer Rasmussen

Christoffer Rasmussen

Vært

Mila Beato

Mila Beato

Værtinde

Thor Nielsen

Thor Nielsen

Vært

Mathilde Andersen

Mathilde Andersen

Værtinde

Andreas Poulsen

Andreas Poulsen

Vært

Sascha Rasmussen

Sascha Rasmussen

Værtinde

administrative

Michael Brorsen - portrætfoto

Michael Brorsen

Erhvervspsykolog og direktør

Mail: michael@MBK.dk

Bjørn Hede Brenneke

Administrationschef

Mail: bjorn@MBK.dk

Morten Kryger

Morten Kryger

Drifts- og Servicechef

Mail: morten@MBK.dk

Julie Herbst

Julie Herbst

Koordinator

Mail: julie@MBK.dk

Tine Amorsen

Tine Amorsen

Koordinator

Mail: tine@MBK.dk

Diana Grabowska

Diana Grabowska

Koordinator

Mail: diana@MBK.dk

Karina Lauritzen

Karina Lauritzen

Koordinator

Mail: karina@MBK.dk

Casper Rasch

Casper Rasch

Koordinator

Mail: casper@MBK.dk

Emil Zethsen

Emil Zethsen

Digital Marketingkoordinator

Mail: emil@MBK.dk

Freja Falkenberg

Freja Falkenberg

Receptionist

Mail: freja@MBK.dk

Lone Bøgh

Konsulent

Mail: lone@MBK.dk

Jytte Holse

Oldfrue

Mail: jytte@MBK.dk

15585

Tilmeld vores nyhedsbrev

MBK A/S er Danmarks bedst evaluerede kursusvirksomhed og nr. 1 i kategorierne "Karriere og Uddannelse" og "Konference, Kursus & Mødelokaler" på Trustpilot.

 

Du kan altid afmelde dig vores nyhedsmail via mail@mbk.dk eller www.mbk.dk/persondata.